Vositaga o‘tish

Youngstown State University: IELTS talablari

Youngstown State University bakalavriat uchun umumiy IELTS 6.0 (har bir ko‘nikmadan kamida 5.0) talab qiladi. Magistratura uchun esa 6.5.
Ikkilamchi manbadanManba

Bakalavriat

6.0Umumiy ball

Har bir ko‘nikma kamida 5.0

  • Listening5.0
  • Reading5.0
  • Writing5.0
  • Speaking5.0

Magistratura

6.5Umumiy ball

Ko‘nikmalar bo‘yicha minimum ko‘rsatilmagan

Izoh: IELTS figures from secondary source; official page lists DET 95, PTE 50, ELI Level 5.

Sizga qancha yetmayapti?

Natijangizni tanlang va Youngstown State University talabi bilan solishtiring.

Umumiy natijangiz

    Youngstown State University uchun 6.0 kerak.

    6.0 uchun tayyorgarlik rejasini olish

    TOEFL, Duolingo va PTE minimumlari

    Qabul uchun minimum ballar. Ayrim yo‘nalishlarga talab yuqoriroq.
    BakalavriatMagistratura
    TOEFL iBTKo‘rsatilmaganKo‘rsatilmagan
    Duolingo English Test95Ko‘rsatilmagan
    PTE Academic50Ko‘rsatilmagan
    TOEFL, PTE yoki Duolingo natijasini IELTS shkalasiga o‘tkazing

    Hujjat topshirishdan oldin

    Deyarli barcha universitetlar IELTS natijasini imtihon sanasidan boshlab ikki yil qabul qiladi. Youngstown State University haqida ishonchingiz komil bo‘lmasa, imtihonga yozilishdan oldin uning qabul sahifasini tekshiring.

    Youngstown State University IELTS Online haqida nima deyishini topmadik, shuning uchun yozilishdan oldin so‘rab oling.

    Balingiz talabdan biroz past bo‘lsa, ko‘p universitetlar tayyorlov ingliz tili kursini (pre-sessional) o‘tkazadi. Qabul komissiyasidan so‘rang: Youngstown State University shunday kurs o‘tkazadimi?

    Bu ko‘rsatkich qayerdan olingan

    Bu ko‘rsatkich ikkilamchi manbadan olingan, tekshirilgan sana: oktabr, 2026. U Youngstown State University rasmiy sahifasidagi ma’lumotdan farq qilishi mumkin, shuning uchun hujjat topshirishdan oldin aniqlang.

    Manbani ochishUniversitet sayti

    Ko‘p beriladigan savollar

    Youngstown State University: magistraturaga qancha IELTS kerak?

    Youngstown State University magistratura uchun umumiy IELTS 6.5 talab qiladi. Ayrim dasturlarga talab yuqoriroq, shuning uchun yo‘nalish sahifasini tekshiring.

    Youngstown State University Duolingo English Test natijasini qabul qiladimi?

    Youngstown State University Duolingo English Test bo‘yicha minimumni ko‘rsatgan: Bakalavriat uchun 95. O‘z yo‘nalishingiz sahifasini tekshiring, ayrimlarida talab yuqoriroq.

    Youngstown State University PTE Academic natijasini qabul qiladimi?

    Youngstown State University PTE Academic bo‘yicha minimumni ko‘rsatgan: Bakalavriat uchun 50. O‘z yo‘nalishingiz sahifasini tekshiring, ayrimlarida talab yuqoriroq.

    IELTS ga tayyorlanyapsizmi?

    Barcha bepul vositalar

    IELTS umumiy ball kalkulyatori

    To‘rt ko‘nikma balining o‘rtachasi, IELTS qanday yaxlitlasa, shunday yaxlitlangan.

    Speaking mavzulari generatori

    Imtihon taymeri bilan tasodifiy Part 1, 2 va 3 savollariga javob bering.

    IELTS ball konvertori

    IELTS balini TOEFL, Duolingo va PTE ballari hamda CEFR darajalari bilan solishtiring.

    Listening ball kalkulyatori

    Listening balingizni 40 tadagi to‘g‘ri javoblar sonidan bilib oling.