Vositaga o‘tish

Wright State University: IELTS talablari

Wright State University bakalavriat uchun umumiy IELTS 5.5 (har bir ko‘nikmadan kamida 5.0) talab qiladi. Magistratura uchun esa 6.0.

Bakalavriat

5.5Umumiy ball

Har bir ko‘nikma kamida 5.0

  • Listening5.0
  • Reading5.0
  • Writing5.0
  • Speaking5.0

Magistratura

6.0Umumiy ball

Ko‘nikmalar bo‘yicha minimum ko‘rsatilmagan

Izoh: Grad English MA 7.5; departments/GTA may be higher; UG scores <2 years old.

Sizga qancha yetmayapti?

Natijangizni tanlang va Wright State University talabi bilan solishtiring.

Umumiy natijangiz

    Wright State University uchun 5.5 kerak.

    5.5 uchun tayyorgarlik rejasini olish

    TOEFL, Duolingo va PTE minimumlari

    Qabul uchun minimum ballar. Ayrim yo‘nalishlarga talab yuqoriroq.
    BakalavriatMagistratura
    TOEFL iBTKo‘rsatilmaganKo‘rsatilmagan
    Duolingo English TestKo‘rsatilmagan110
    PTE AcademicKo‘rsatilmaganKo‘rsatilmagan
    TOEFL, PTE yoki Duolingo natijasini IELTS shkalasiga o‘tkazing

    Hujjat topshirishdan oldin

    Deyarli barcha universitetlar IELTS natijasini imtihon sanasidan boshlab ikki yil qabul qiladi. Wright State University haqida ishonchingiz komil bo‘lmasa, imtihonga yozilishdan oldin uning qabul sahifasini tekshiring.

    Wright State University IELTS Online haqida nima deyishini topmadik, shuning uchun yozilishdan oldin so‘rab oling.

    Balingiz talabdan biroz past bo‘lsa, ko‘p universitetlar tayyorlov ingliz tili kursini (pre-sessional) o‘tkazadi. Qabul komissiyasidan so‘rang: Wright State University shunday kurs o‘tkazadimi?

    Bu ko‘rsatkich qayerdan olingan

    Bu ko‘rsatkichni Wright State University rasmiy qabul sahifasida o‘qidik. Oxirgi tekshiruv: oktabr, 2026.

    Manbani ochishUniversitet sayti

    Ko‘p beriladigan savollar

    Wright State University: magistraturaga qancha IELTS kerak?

    Wright State University magistratura uchun umumiy IELTS 6.0 talab qiladi. Ayrim dasturlarga talab yuqoriroq, shuning uchun yo‘nalish sahifasini tekshiring.

    Wright State University Duolingo English Test natijasini qabul qiladimi?

    Wright State University Duolingo English Test bo‘yicha minimumni ko‘rsatgan: Magistratura uchun 110. O‘z yo‘nalishingiz sahifasini tekshiring, ayrimlarida talab yuqoriroq.

    Wright State University PTE Academic natijasini qabul qiladimi?

    Wright State University uchun PTE Academic minimumini topmadik. Bu har doim ham test qabul qilinmaydi degani emas, shuning uchun qabul komissiyasidan so‘rang.

    IELTS ga tayyorlanyapsizmi?

    Barcha bepul vositalar

    IELTS umumiy ball kalkulyatori

    To‘rt ko‘nikma balining o‘rtachasi, IELTS qanday yaxlitlasa, shunday yaxlitlangan.

    Speaking mavzulari generatori

    Imtihon taymeri bilan tasodifiy Part 1, 2 va 3 savollariga javob bering.

    IELTS ball konvertori

    IELTS balini TOEFL, Duolingo va PTE ballari hamda CEFR darajalari bilan solishtiring.

    Listening ball kalkulyatori

    Listening balingizni 40 tadagi to‘g‘ri javoblar sonidan bilib oling.