Vositaga o‘tish

Milwaukee School of Engineering: IELTS talablari

Milwaukee School of Engineering bakalavriat uchun umumiy IELTS 6.5 (har bir ko‘nikmadan kamida 6.0) talab qiladi. Magistratura uchun esa 7.0 (har bir ko‘nikmadan kamida 6.5).

Bakalavriat

6.5Umumiy ball

Har bir ko‘nikma kamida 6.0

  • Listening6.0
  • Reading6.0
  • Writing6.0
  • Speaking6.0

Magistratura

7.0Umumiy ball

Har bir ko‘nikma kamida 6.5

  • Listening6.5
  • Reading6.5
  • Writing6.5
  • Speaking6.5

Izoh: TOEFL sections 19 (UG) / 22 (grad); DET sections 100/115. Grad PTE from catalog. Conditional admission available.

Sizga qancha yetmayapti?

Natijangizni tanlang va Milwaukee School of Engineering talabi bilan solishtiring.

Umumiy natijangiz

    Milwaukee School of Engineering uchun 6.5 kerak.

    6.5 uchun tayyorgarlik rejasini olish

    TOEFL, Duolingo va PTE minimumlari

    Qabul uchun minimum ballar. Ayrim yo‘nalishlarga talab yuqoriroq.
    BakalavriatMagistratura
    TOEFL iBT8290
    Duolingo English Test115130
    PTE Academic5666
    TOEFL, PTE yoki Duolingo natijasini IELTS shkalasiga o‘tkazing

    Hujjat topshirishdan oldin

    Deyarli barcha universitetlar IELTS natijasini imtihon sanasidan boshlab ikki yil qabul qiladi. Milwaukee School of Engineering haqida ishonchingiz komil bo‘lmasa, imtihonga yozilishdan oldin uning qabul sahifasini tekshiring.

    Milwaukee School of Engineering IELTS Online haqida nima deyishini topmadik, shuning uchun yozilishdan oldin so‘rab oling.

    Balingiz talabdan biroz past bo‘lsa, ko‘p universitetlar tayyorlov ingliz tili kursini (pre-sessional) o‘tkazadi. Qabul komissiyasidan so‘rang: Milwaukee School of Engineering shunday kurs o‘tkazadimi?

    Bu ko‘rsatkich qayerdan olingan

    Bu ko‘rsatkichni Milwaukee School of Engineering rasmiy qabul sahifasida o‘qidik. Oxirgi tekshiruv: oktabr, 2026.

    Manbani ochishUniversitet sayti

    Ko‘p beriladigan savollar

    Milwaukee School of Engineering: magistraturaga qancha IELTS kerak?

    Milwaukee School of Engineering magistratura uchun umumiy IELTS 7.0 (har bir ko‘nikmadan kamida 6.5) talab qiladi. Ayrim dasturlarga talab yuqoriroq, shuning uchun yo‘nalish sahifasini tekshiring.

    Milwaukee School of Engineering Duolingo English Test natijasini qabul qiladimi?

    Milwaukee School of Engineering Duolingo English Test bo‘yicha minimumni ko‘rsatgan: Bakalavriat uchun 115 va Magistratura uchun 130. O‘z yo‘nalishingiz sahifasini tekshiring, ayrimlarida talab yuqoriroq.

    Milwaukee School of Engineering PTE Academic natijasini qabul qiladimi?

    Milwaukee School of Engineering PTE Academic bo‘yicha minimumni ko‘rsatgan: Bakalavriat uchun 56 va Magistratura uchun 66. O‘z yo‘nalishingiz sahifasini tekshiring, ayrimlarida talab yuqoriroq.

    IELTS ga tayyorlanyapsizmi?

    Barcha bepul vositalar

    IELTS umumiy ball kalkulyatori

    To‘rt ko‘nikma balining o‘rtachasi, IELTS qanday yaxlitlasa, shunday yaxlitlangan.

    Speaking mavzulari generatori

    Imtihon taymeri bilan tasodifiy Part 1, 2 va 3 savollariga javob bering.

    IELTS ball konvertori

    IELTS balini TOEFL, Duolingo va PTE ballari hamda CEFR darajalari bilan solishtiring.

    Listening ball kalkulyatori

    Listening balingizni 40 tadagi to‘g‘ri javoblar sonidan bilib oling.