Vositaga o‘tish

Liverpool John Moores University: IELTS talablari

Liverpool John Moores University bakalavriat uchun umumiy IELTS 6.0 (har bir ko‘nikmadan kamida 5.5) talab qiladi. Magistratura uchun esa 6.5 (har bir ko‘nikmadan kamida 5.5).

Bakalavriat

6.0Umumiy ball

Har bir ko‘nikma kamida 5.5

  • Listening5.5
  • Reading5.5
  • Writing5.5
  • Speaking5.5

Magistratura

6.5Umumiy ball

Har bir ko‘nikma kamida 5.5

  • Listening5.5
  • Reading5.5
  • Writing5.5
  • Speaking5.5

Izoh: PG 6.0-7.0 by course; IELTS Online (Academic) and Duolingo accepted (Duolingo not for SELT countries).

Sizga qancha yetmayapti?

Natijangizni tanlang va Liverpool John Moores University talabi bilan solishtiring.

Umumiy natijangiz

    Liverpool John Moores University uchun 6.0 kerak.

    6.0 uchun tayyorgarlik rejasini olish

    TOEFL, Duolingo va PTE minimumlari

    Liverpool John Moores University uchun TOEFL, Duolingo yoki PTE minimumini topmadik.

    TOEFL, PTE yoki Duolingo natijasini IELTS shkalasiga o‘tkazing

    Hujjat topshirishdan oldin

    Deyarli barcha universitetlar IELTS natijasini imtihon sanasidan boshlab ikki yil qabul qiladi. Liverpool John Moores University haqida ishonchingiz komil bo‘lmasa, imtihonga yozilishdan oldin uning qabul sahifasini tekshiring.

    Liverpool John Moores University IELTS Online natijasini qabul qilishini bildirgan.

    Balingiz talabdan biroz past bo‘lsa, ko‘p universitetlar tayyorlov ingliz tili kursini (pre-sessional) o‘tkazadi. Qabul komissiyasidan so‘rang: Liverpool John Moores University shunday kurs o‘tkazadimi?

    Bu ko‘rsatkich qayerdan olingan

    Bu ko‘rsatkichni Liverpool John Moores University rasmiy qabul sahifasida o‘qidik. Oxirgi tekshiruv: oktabr, 2026.

    Manbani ochishUniversitet sayti

    Ko‘p beriladigan savollar

    Liverpool John Moores University: magistraturaga qancha IELTS kerak?

    Liverpool John Moores University magistratura uchun umumiy IELTS 6.5 (har bir ko‘nikmadan kamida 5.5) talab qiladi. Ayrim dasturlarga talab yuqoriroq, shuning uchun yo‘nalish sahifasini tekshiring.

    Liverpool John Moores University Duolingo English Test natijasini qabul qiladimi?

    Liverpool John Moores University uchun Duolingo minimumini topmadik. Bu har doim ham test qabul qilinmaydi degani emas, shuning uchun qabul komissiyasidan so‘rang.

    Liverpool John Moores University PTE Academic natijasini qabul qiladimi?

    Liverpool John Moores University uchun PTE Academic minimumini topmadik. Bu har doim ham test qabul qilinmaydi degani emas, shuning uchun qabul komissiyasidan so‘rang.

    IELTS ga tayyorlanyapsizmi?

    Barcha bepul vositalar

    IELTS umumiy ball kalkulyatori

    To‘rt ko‘nikma balining o‘rtachasi, IELTS qanday yaxlitlasa, shunday yaxlitlangan.

    Speaking mavzulari generatori

    Imtihon taymeri bilan tasodifiy Part 1, 2 va 3 savollariga javob bering.

    IELTS ball konvertori

    IELTS balini TOEFL, Duolingo va PTE ballari hamda CEFR darajalari bilan solishtiring.

    Listening ball kalkulyatori

    Listening balingizni 40 tadagi to‘g‘ri javoblar sonidan bilib oling.