Vositaga o‘tish

Edge Hill University: IELTS talablari

Edge Hill University bakalavriat uchun umumiy IELTS 6.0 (har bir ko‘nikmadan kamida 5.5) talab qiladi. Magistratura uchun esa 6.5 (har bir ko‘nikmadan kamida 6.0).

Bakalavriat

6.0Umumiy ball

Har bir ko‘nikma kamida 5.5

  • Listening5.5
  • Reading5.5
  • Writing5.5
  • Speaking5.5

Magistratura

6.5Umumiy ball

Har bir ko‘nikma kamida 6.0

  • Listening6.0
  • Reading6.0
  • Writing6.0
  • Speaking6.0

Izoh: Research 7.0 (6.5). Duolingo accepted.

Sizga qancha yetmayapti?

Natijangizni tanlang va Edge Hill University talabi bilan solishtiring.

Umumiy natijangiz

    Edge Hill University uchun 6.0 kerak.

    6.0 uchun tayyorgarlik rejasini olish

    TOEFL, Duolingo va PTE minimumlari

    Edge Hill University uchun TOEFL, Duolingo yoki PTE minimumini topmadik.

    TOEFL, PTE yoki Duolingo natijasini IELTS shkalasiga o‘tkazing

    Hujjat topshirishdan oldin

    Deyarli barcha universitetlar IELTS natijasini imtihon sanasidan boshlab ikki yil qabul qiladi. Edge Hill University haqida ishonchingiz komil bo‘lmasa, imtihonga yozilishdan oldin uning qabul sahifasini tekshiring.

    Edge Hill University IELTS Online haqida nima deyishini topmadik, shuning uchun yozilishdan oldin so‘rab oling.

    Balingiz talabdan biroz past bo‘lsa, ko‘p universitetlar tayyorlov ingliz tili kursini (pre-sessional) o‘tkazadi. Qabul komissiyasidan so‘rang: Edge Hill University shunday kurs o‘tkazadimi?

    Bu ko‘rsatkich qayerdan olingan

    Bu ko‘rsatkichni Edge Hill University rasmiy qabul sahifasida o‘qidik. Oxirgi tekshiruv: oktabr, 2026.

    Manbani ochishUniversitet sayti

    Ko‘p beriladigan savollar

    Edge Hill University: magistraturaga qancha IELTS kerak?

    Edge Hill University magistratura uchun umumiy IELTS 6.5 (har bir ko‘nikmadan kamida 6.0) talab qiladi. Ayrim dasturlarga talab yuqoriroq, shuning uchun yo‘nalish sahifasini tekshiring.

    Edge Hill University Duolingo English Test natijasini qabul qiladimi?

    Edge Hill University uchun Duolingo minimumini topmadik. Bu har doim ham test qabul qilinmaydi degani emas, shuning uchun qabul komissiyasidan so‘rang.

    Edge Hill University PTE Academic natijasini qabul qiladimi?

    Edge Hill University uchun PTE Academic minimumini topmadik. Bu har doim ham test qabul qilinmaydi degani emas, shuning uchun qabul komissiyasidan so‘rang.

    IELTSga tayyorlanyapsizmi?

    Barcha bepul vositalar

    IELTS umumiy ball kalkulyatori

    To‘rt ko‘nikma balining o‘rtachasi, IELTS qanday yaxlitlasa, shunday yaxlitlangan.

    Speaking mavzulari generatori

    Imtihon taymeri bilan tasodifiy Part 1, 2 va 3 savollariga javob bering.

    IELTS ball konvertori

    IELTS balini TOEFL, Duolingo va PTE ballari hamda CEFR darajalari bilan solishtiring.

    Listening ball kalkulyatori

    Listening balingizni 40 tadagi to‘g‘ri javoblar sonidan bilib oling.