Vositaga o‘tish

Erasmus University Rotterdam: IELTS talablari

Erasmus University Rotterdam bakalavriat uchun umumiy IELTS 7.0 talab qiladi. Magistratura uchun esa 6.5 (har bir ko‘nikmadan kamida 6.0).

Bakalavriat

7.0Umumiy ball

Ko‘nikmalar bo‘yicha minimum ko‘rsatilmagan

Magistratura

6.5Umumiy ball

Har bir ko‘nikma kamida 6.0

  • Listening6.0
  • Reading6.0
  • Writing6.0
  • Speaking6.0

Izoh: Set per programme: UG IBCoM 7.0; masters 6.5 (6.0 each) to 7.0 (6.5 each). Test-centre tests only; One Skill Retake not accepted.

Sizga qancha yetmayapti?

Natijangizni tanlang va Erasmus University Rotterdam talabi bilan solishtiring.

Umumiy natijangiz

    Erasmus University Rotterdam uchun 7.0 kerak.

    7.0 uchun tayyorgarlik rejasini olish

    TOEFL, Duolingo va PTE minimumlari

    Qabul uchun minimum ballar. Ayrim yo‘nalishlarga talab yuqoriroq.
    BakalavriatMagistratura
    TOEFL iBT94Ko‘rsatilmagan
    Duolingo English TestKo‘rsatilmaganKo‘rsatilmagan
    PTE Academic75Ko‘rsatilmagan
    TOEFL, PTE yoki Duolingo natijasini IELTS shkalasiga o‘tkazing

    Hujjat topshirishdan oldin

    Deyarli barcha universitetlar IELTS natijasini imtihon sanasidan boshlab ikki yil qabul qiladi. Erasmus University Rotterdam haqida ishonchingiz komil bo‘lmasa, imtihonga yozilishdan oldin uning qabul sahifasini tekshiring.

    Erasmus University Rotterdam IELTS Online natijasini qabul qilmasligini bildirgan, shuning uchun imtihonni test markazida topshiring.

    Balingiz talabdan biroz past bo‘lsa, ko‘p universitetlar tayyorlov ingliz tili kursini (pre-sessional) o‘tkazadi. Qabul komissiyasidan so‘rang: Erasmus University Rotterdam shunday kurs o‘tkazadimi?

    Bu ko‘rsatkich qayerdan olingan

    Bu ko‘rsatkichni Erasmus University Rotterdam rasmiy qabul sahifasida o‘qidik. Oxirgi tekshiruv: oktabr, 2026.

    Manbani ochishUniversitet sayti

    Ko‘p beriladigan savollar

    Erasmus University Rotterdam: magistraturaga qancha IELTS kerak?

    Erasmus University Rotterdam magistratura uchun umumiy IELTS 6.5 (har bir ko‘nikmadan kamida 6.0) talab qiladi. Ayrim dasturlarga talab yuqoriroq, shuning uchun yo‘nalish sahifasini tekshiring.

    Erasmus University Rotterdam Duolingo English Test natijasini qabul qiladimi?

    Erasmus University Rotterdam uchun Duolingo minimumini topmadik. Bu har doim ham test qabul qilinmaydi degani emas, shuning uchun qabul komissiyasidan so‘rang.

    Erasmus University Rotterdam PTE Academic natijasini qabul qiladimi?

    Erasmus University Rotterdam PTE Academic bo‘yicha minimumni ko‘rsatgan: Bakalavriat uchun 75. O‘z yo‘nalishingiz sahifasini tekshiring, ayrimlarida talab yuqoriroq.

    IELTS ga tayyorlanyapsizmi?

    Barcha bepul vositalar

    IELTS umumiy ball kalkulyatori

    To‘rt ko‘nikma balining o‘rtachasi, IELTS qanday yaxlitlasa, shunday yaxlitlangan.

    Speaking mavzulari generatori

    Imtihon taymeri bilan tasodifiy Part 1, 2 va 3 savollariga javob bering.

    IELTS ball konvertori

    IELTS balini TOEFL, Duolingo va PTE ballari hamda CEFR darajalari bilan solishtiring.

    Listening ball kalkulyatori

    Listening balingizni 40 tadagi to‘g‘ri javoblar sonidan bilib oling.