Vositaga o‘tish

South East Technological University: IELTS talablari

South East Technological University bakalavriat uchun umumiy IELTS 5.5 (har bir ko‘nikmadan kamida 5.0) talab qiladi. Magistratura uchun esa 6.0.

Bakalavriat

5.5Umumiy ball

Har bir ko‘nikma kamida 5.0

  • Listening5.0
  • Reading5.0
  • Writing5.0
  • Speaking5.0

Magistratura

6.0Umumiy ball

Ko‘nikmalar bo‘yicha minimum ko‘rsatilmagan

Izoh: Per SETU English Language Policy v1.5 (Dec 2025).

Sizga qancha yetmayapti?

Natijangizni tanlang va South East Technological University talabi bilan solishtiring.

Umumiy natijangiz

    South East Technological University uchun 5.5 kerak.

    5.5 uchun tayyorgarlik rejasini olish

    TOEFL, Duolingo va PTE minimumlari

    South East Technological University uchun TOEFL, Duolingo yoki PTE minimumini topmadik.

    TOEFL, PTE yoki Duolingo natijasini IELTS shkalasiga o‘tkazing

    Hujjat topshirishdan oldin

    Deyarli barcha universitetlar IELTS natijasini imtihon sanasidan boshlab ikki yil qabul qiladi. South East Technological University haqida ishonchingiz komil bo‘lmasa, imtihonga yozilishdan oldin uning qabul sahifasini tekshiring.

    South East Technological University IELTS Online haqida nima deyishini topmadik, shuning uchun yozilishdan oldin so‘rab oling.

    Balingiz talabdan biroz past bo‘lsa, ko‘p universitetlar tayyorlov ingliz tili kursini (pre-sessional) o‘tkazadi. Qabul komissiyasidan so‘rang: South East Technological University shunday kurs o‘tkazadimi?

    Bu ko‘rsatkich qayerdan olingan

    Bu ko‘rsatkichni South East Technological University rasmiy qabul sahifasida o‘qidik. Oxirgi tekshiruv: oktabr, 2026.

    Manbani ochishUniversitet sayti

    Ko‘p beriladigan savollar

    South East Technological University: magistraturaga qancha IELTS kerak?

    South East Technological University magistratura uchun umumiy IELTS 6.0 talab qiladi. Ayrim dasturlarga talab yuqoriroq, shuning uchun yo‘nalish sahifasini tekshiring.

    South East Technological University Duolingo English Test natijasini qabul qiladimi?

    South East Technological University uchun Duolingo minimumini topmadik. Bu har doim ham test qabul qilinmaydi degani emas, shuning uchun qabul komissiyasidan so‘rang.

    South East Technological University PTE Academic natijasini qabul qiladimi?

    South East Technological University uchun PTE Academic minimumini topmadik. Bu har doim ham test qabul qilinmaydi degani emas, shuning uchun qabul komissiyasidan so‘rang.

    IELTS ga tayyorlanyapsizmi?

    Barcha bepul vositalar

    IELTS umumiy ball kalkulyatori

    To‘rt ko‘nikma balining o‘rtachasi, IELTS qanday yaxlitlasa, shunday yaxlitlangan.

    Speaking mavzulari generatori

    Imtihon taymeri bilan tasodifiy Part 1, 2 va 3 savollariga javob bering.

    IELTS ball konvertori

    IELTS balini TOEFL, Duolingo va PTE ballari hamda CEFR darajalari bilan solishtiring.

    Listening ball kalkulyatori

    Listening balingizni 40 tadagi to‘g‘ri javoblar sonidan bilib oling.