Vositaga o‘tish

ESCP Business School: IELTS talablari

ESCP Business School bakalavriat uchun umumiy IELTS 6.5 (har bir ko‘nikmadan kamida 6.0) talab qiladi. Magistratura uchun esa 7.0.
Ikkilamchi manbadanManba

Bakalavriat

6.5Umumiy ball

Har bir ko‘nikma kamida 6.0

  • Listening6.0
  • Reading6.0
  • Writing6.0
  • Speaking6.0

Magistratura

7.0Umumiy ball

Ko‘nikmalar bo‘yicha minimum ko‘rsatilmagan

Izoh: Secondary sources; no single published cutoff. BSc 6.5 / TOEFL 90 / CAE 180; MSc typically 7.0 / TOEFL 100.

Sizga qancha yetmayapti?

Natijangizni tanlang va ESCP Business School talabi bilan solishtiring.

Umumiy natijangiz

    ESCP Business School uchun 6.5 kerak.

    6.5 uchun tayyorgarlik rejasini olish

    TOEFL, Duolingo va PTE minimumlari

    Qabul uchun minimum ballar. Ayrim yo‘nalishlarga talab yuqoriroq.
    BakalavriatMagistratura
    TOEFL iBT90100
    Duolingo English TestKo‘rsatilmaganKo‘rsatilmagan
    PTE AcademicKo‘rsatilmaganKo‘rsatilmagan
    TOEFL, PTE yoki Duolingo natijasini IELTS shkalasiga o‘tkazing

    Hujjat topshirishdan oldin

    Deyarli barcha universitetlar IELTS natijasini imtihon sanasidan boshlab ikki yil qabul qiladi. ESCP Business School haqida ishonchingiz komil bo‘lmasa, imtihonga yozilishdan oldin uning qabul sahifasini tekshiring.

    ESCP Business School IELTS Online haqida nima deyishini topmadik, shuning uchun yozilishdan oldin so‘rab oling.

    Balingiz talabdan biroz past bo‘lsa, ko‘p universitetlar tayyorlov ingliz tili kursini (pre-sessional) o‘tkazadi. Qabul komissiyasidan so‘rang: ESCP Business School shunday kurs o‘tkazadimi?

    Bu ko‘rsatkich qayerdan olingan

    Bu ko‘rsatkich ikkilamchi manbadan olingan, tekshirilgan sana: oktabr, 2026. U ESCP Business School rasmiy sahifasidagi ma’lumotdan farq qilishi mumkin, shuning uchun hujjat topshirishdan oldin aniqlang.

    Manbani ochishUniversitet sayti

    Ko‘p beriladigan savollar

    ESCP Business School: magistraturaga qancha IELTS kerak?

    ESCP Business School magistratura uchun umumiy IELTS 7.0 talab qiladi. Ayrim dasturlarga talab yuqoriroq, shuning uchun yo‘nalish sahifasini tekshiring.

    ESCP Business School Duolingo English Test natijasini qabul qiladimi?

    ESCP Business School uchun Duolingo minimumini topmadik. Bu har doim ham test qabul qilinmaydi degani emas, shuning uchun qabul komissiyasidan so‘rang.

    ESCP Business School PTE Academic natijasini qabul qiladimi?

    ESCP Business School uchun PTE Academic minimumini topmadik. Bu har doim ham test qabul qilinmaydi degani emas, shuning uchun qabul komissiyasidan so‘rang.

    IELTS ga tayyorlanyapsizmi?

    Barcha bepul vositalar

    IELTS umumiy ball kalkulyatori

    To‘rt ko‘nikma balining o‘rtachasi, IELTS qanday yaxlitlasa, shunday yaxlitlangan.

    Speaking mavzulari generatori

    Imtihon taymeri bilan tasodifiy Part 1, 2 va 3 savollariga javob bering.

    IELTS ball konvertori

    IELTS balini TOEFL, Duolingo va PTE ballari hamda CEFR darajalari bilan solishtiring.

    Listening ball kalkulyatori

    Listening balingizni 40 tadagi to‘g‘ri javoblar sonidan bilib oling.