Vositaga o‘tish

Emily Carr University of Art + Design: IELTS talablari

Emily Carr University of Art + Design bakalavriat uchun umumiy IELTS 6.5 (har bir ko‘nikmadan kamida 6.0) talab qiladi. Magistratura uchun esa 7.0 (har bir ko‘nikmadan kamida 6.5).
Ikkilamchi manbadanManba

Bakalavriat

6.5Umumiy ball

Har bir ko‘nikma kamida 6.0

  • Listening6.0
  • Reading6.0
  • Writing6.0
  • Speaking6.0

Magistratura

7.0Umumiy ball

Har bir ko‘nikma kamida 6.5

  • Listening6.5
  • Reading6.5
  • Writing6.5
  • Speaking6.5

Sizga qancha yetmayapti?

Natijangizni tanlang va Emily Carr University of Art + Design talabi bilan solishtiring.

Umumiy natijangiz

    Emily Carr University of Art + Design uchun 6.5 kerak.

    6.5 uchun tayyorgarlik rejasini olish

    TOEFL, Duolingo va PTE minimumlari

    Emily Carr University of Art + Design uchun TOEFL, Duolingo yoki PTE minimumini topmadik.

    TOEFL, PTE yoki Duolingo natijasini IELTS shkalasiga o‘tkazing

    Hujjat topshirishdan oldin

    Deyarli barcha universitetlar IELTS natijasini imtihon sanasidan boshlab ikki yil qabul qiladi. Emily Carr University of Art + Design haqida ishonchingiz komil bo‘lmasa, imtihonga yozilishdan oldin uning qabul sahifasini tekshiring.

    Emily Carr University of Art + Design IELTS Online haqida nima deyishini topmadik, shuning uchun yozilishdan oldin so‘rab oling.

    Balingiz talabdan biroz past bo‘lsa, ko‘p universitetlar tayyorlov ingliz tili kursini (pre-sessional) o‘tkazadi. Qabul komissiyasidan so‘rang: Emily Carr University of Art + Design shunday kurs o‘tkazadimi?

    Bu ko‘rsatkich qayerdan olingan

    Bu ko‘rsatkich ikkilamchi manbadan olingan, tekshirilgan sana: oktabr, 2026. U Emily Carr University of Art + Design rasmiy sahifasidagi ma’lumotdan farq qilishi mumkin, shuning uchun hujjat topshirishdan oldin aniqlang.

    Manbani ochish

    Ko‘p beriladigan savollar

    Emily Carr University of Art + Design: magistraturaga qancha IELTS kerak?

    Emily Carr University of Art + Design magistratura uchun umumiy IELTS 7.0 (har bir ko‘nikmadan kamida 6.5) talab qiladi. Ayrim dasturlarga talab yuqoriroq, shuning uchun yo‘nalish sahifasini tekshiring.

    Emily Carr University of Art + Design Duolingo English Test natijasini qabul qiladimi?

    Emily Carr University of Art + Design uchun Duolingo minimumini topmadik. Bu har doim ham test qabul qilinmaydi degani emas, shuning uchun qabul komissiyasidan so‘rang.

    Emily Carr University of Art + Design PTE Academic natijasini qabul qiladimi?

    Emily Carr University of Art + Design uchun PTE Academic minimumini topmadik. Bu har doim ham test qabul qilinmaydi degani emas, shuning uchun qabul komissiyasidan so‘rang.

    IELTS ga tayyorlanyapsizmi?

    Barcha bepul vositalar

    IELTS umumiy ball kalkulyatori

    To‘rt ko‘nikma balining o‘rtachasi, IELTS qanday yaxlitlasa, shunday yaxlitlangan.

    Speaking mavzulari generatori

    Imtihon taymeri bilan tasodifiy Part 1, 2 va 3 savollariga javob bering.

    IELTS ball konvertori

    IELTS balini TOEFL, Duolingo va PTE ballari hamda CEFR darajalari bilan solishtiring.

    Listening ball kalkulyatori

    Listening balingizni 40 tadagi to‘g‘ri javoblar sonidan bilib oling.